Szczeniaki labrador labradory po Championie Witów - Oferta nr 61706 - Oferteo.pl

Szczeniaki labrador labradory po Championie



Cena brutto: 1200.00 PLN
do uzgodnienia

Witam serdecznie wszystkich miłośników Labków i nie tylko!

10. maja 2012 w domowej hodowli «Z Doliny Kościeliskiej» przyszło na świat 5 biszkoptowych i 4 czarne labradory retrievery. Szczęśliwymi rodzicami zostali Aristos Biszkoptowe Szczęście Champion Polski i Rumunii (wszystko o Aristosie na www.labrador-retriever.fc.pl) i Allis z Przyjemnej (o. Ubu Omen champion i interchampion, m. Berta z Miechowskiej Doliny) czekoladowa suczka o wspaniałym charakterze, usposobieniu i wyglądzie.
Oboje rodzice są zdrowi, przebadani, pod stałą kontrolą weterynaryjną, wolni od dysplazji, oczy czyste.

Obecnie zostały jeszcze:
— 1 sunia biszkoptowa
— 2 pieski biszkoptowe
— 1 piesek czarny
-1 sunia czarna

SZCZENIACZKI BĘDĄ DO ODBIORU POD KONIEC czerwca WRAZ Z WYPRAWKĄ, KSIĄŻECZKĄ ZDROWIA, METRYKĄ ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO, BĘDĄ ZASZCZEPIONE I ODROBACZONE.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY lub e-mailowy

Pamiętajmy
Rodowód to dokument potwierdzający pochodzenie szczenięcia i gwarantuje 100% labradora (psa o określonych cechach psychicznych i wyglądzie) oraz przy przebadanych przodkach pozwala wyeliminować lub zminimalizować ryzyko wystąpienia wielu chorób. Ponad to posiadając psa z rodowodem możemy uczestniczyć w wielu imprezach, konkursach, zawodach i wystawach kynologicznych nie dostępnych dla posiadaczy psów bez rodowodowych.

Możliwość przesłania większej ilości zdjęć na e-maila

Pozdrawiam i zapraszam do hodowli «Z Doliny Kościeliskiej» Nasza hodowla jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce FCI oddział Zakopane

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 856